» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
مدیریت مشارکتی Hadi Hassani 1394/08/08 دسته بندی : مدیریت 68

عنوان :

مدیریت مشارکتی

قالب بندی :

DOC

فهرست مطالب :

مقدمه

اهداف مدیریت مشارکتی

سیر تکوین مدیریت مشارکتی

فلسفه و مبانی نظری مدیریت مشارکتی

توسعه نیروی انسانی در فرآیند مشارکت

امر به معروف و نهی از منکر

مدیریت مشارکتی و فرهنگ سازمانی

مدیریت مشارکتی

فرهنگ سازمان

مدیریت مشارکتی برای حل معضلات شهری

نظام مدیریت مشارکتی

نتیجه گیری

منابع

قسمتی از متن :

اگر مدیریت مشارکتی را به سان رهیافتی جامع برای جلب مشارکت فردی و گروهی کارکنان در جهت حل مسائل سازمان و بهبود مستمر در تمام ابعاد تعریف کنیم و بر این باور باشیم که مدیریت مشارکتی ارتباط دائم، متقابل و نزدیک بین مدیریت ارشد و کارکنان است می‌توان گفت که: مدیریت مشارکتی به معنای مشارکت افراد مناسب، در زمان مناسب و برای انجام کار مناسب است.

اگر مدیریت مشارکتی را به سان رهیافتی جامع برای جلب مشارکت فردی و گروهی کارکنان در جهت حل مسائل سازمان و بهبود مستمر در تمام ابعاد تعریف کنیم و بر این باور باشیم که مدیریت مشارکتی ارتباط دائم، متقابل و نزدیک بین مدیریت ارشد و کارکنان است می توان گفت که: مدیریت مشارکتی به معنای مشارکت افراد مناسب، در زمان مناسب و برای انجام کار مناسب است. بر پایه این تعریف، مشارکت کارکنان در کارهایی که به خود آن ها مربوط می شود؛ مشارکتی داوطلبانه، ارادی و آگاهانه خواهد بود که این درگیری شخص را تشویق می کند که به تحقق هدف های گروه کمک کند و در مسئولیت ها و پیامدهای آنها سهیم شود.

تعداد صفحات :

34 صفحه

قیمت :

7000 تومان

-


خرید و دانلود | 7,000 تومان
نوع محصول :
تعداد صفحات :
حجم محصول : 198.91KB
تعداد خریدهای موفق : 2

گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط